535 podarunków rozdanych

Akcję „Podaruj świąteczną radość„ której pomysłodawcami byli Piotr Adamczyk Wicemarszałek Województwa Łódzkiego oraz Agnieszka Jóźwik rozpoczęliśmy w dniu 6 grudnia od rozdawania prezentów dla naszych najmłodszych pacjentów i w dniu dzisiejszym z Radkiem Frydrysiak ją zakończyliśmy.
Podczas akcji trwającej niespełna dwa tygodnie udowodniliście, że macie wielkie serducha otwarte na pomoc. Tegoroczna akcja była prowadzona z myślą o osobach, które muszą spędzać Święta Bożego Narodzenia nie w swoich domach z najbliższymi ale niestety w szpitalnym łóżku.
Do naszej akcji włączyło się bardzo wiele podmiotów, samorządów, ludzi prywatnych.
Bardzo dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie. Już wiemy, że marzenia się spełniają.
‼Zrobiliśmy To wspólnie‼ Dziękujemy‼
Przemysław Staniszewski Prezydent Miasta Zgierz Miasto Zgierz odwiedził dziś naszych małych pacjentów na Oddziale Neonatologii i Patologii Noworodka Dorota Frach, Renata Kordas, Oddziale Pediatrii – Małgorzata Pyka, Danuta Ziółkowska, Oddziale Ginekologii, Położnictwa i Terapii Endoskopowej Przemysław Oszukowski, Jolanta Parafiniuk oraz na Oddziale Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej Jacek Makarewicz oraz Jolanta Pierścionek oraz tych starszych pacjentów, przekazując im paczki świąteczne i tym samym zakończył naszą akcję.