Co nowego w neonatologii

W dniu 27 listopada 2018 r. przypadł nam ogromny zaszczyt zorganizowania na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu spotkania pn. „Co nowego w neonatologii”. W spotkaniu Kadry Kierowniczej Oddziałów Neonatologii z województwa łódzkiego uczestniczyli Pani Prof. Ewa Gulczyńska – Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neonatologii, Pan dr n. med. Mariusz Grzesiak – Konsultant Wojewódzki w dziedzinie ginekologii i położnictwa, Pani lek. med. Dorota Frach – Ordynator Oddziału Neonatologii i Patologii Noworodka,  Pan Prof. Przemysław Oszukowski – Ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego oraz ordynatorzy oddziałów, pielęgniarki i położne z województwa łódzkiego. Goście omawiali najnowsze standardy postępowania w opiece neonatologicznej, a także mieli okazję zwiedzić nowo wyremontowany Oddział Neonatologii i Patologii Noworodka wraz z Zespołem Porodowym. Cieszymy się, że nasz Szpital został wyróżniony, licząc jednocześnie, że kolejne spotkania Kadry Kierowniczej będą odbywały się z udziałem WSS w Zgierzu. Szczególne podziękowania dla Pani Barbary Kaczmarek Wójt Gminy Zgierz.