„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” J. Korczak.

6 grudnia był wyjątkowym dniem dla Naszych dzieciaków. Listy, które napisały dotarły do Świętego Mikołaja.

To fragment jednego z nich:
W tym roku pewnie znów przyjdziesz do mnie ukradkiem i zostawisz prezenty pod choinką. Rozumiem, jesteś bardzo zajęty, ciągle się spieszysz, dlatego tak trudno Cię zobaczyć. Kochany Święty Mikołaju, nie zapomnij o żadnym dziecku, bo wszystkie Cię kochają”.

Buzie naszych małych pacjentów były dziś uśmiechnięte, gdy z wielkim worem prezentów na Oddziale pojawił się u nich Święty Mikołaj Piotr Adamczyk Wicemarszałek Województwa Łódzkiego z Agnieszka Jóźwik Dyrektor WSS w Zgierzu.
Pragniemy tym samym podziękować Świętemu Mikołajowi, że w tym szczególnym dniu zafundował nam i naszym podopiecznym dużo radości i uśmiechu.
Dziękujemy także naszym Elfom Promuje ŁódzkieŁódzkie.pl Małgorzata Pyka, Dorota Frach, Danuta Ziółkowska oraz Renata Kordas za pomoc Mikołajowi w stworzeniu magicznej atmosfery w Szpitalu.