Nowy Oddział Ginekologiczno Położniczy już wiosną 2018

Każdy kolejny dzień prac remontowo-budowlanych przybliża nas do chwili, w której pacjentki rodzące w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zgierzu będą miały do dyspozycji jeden z najnowocześniejszych oddziałów w województwie łódzkim.

W piątek 8 grudnia w naszej placówce gościliśmy Marszałka Województwa Łódzkiego - Witolda Stępnia wraz z przedstawicielami spółki Inwestycje Medyczne Łódzkiego Sp. z o.o. Podczas spotkania zaprezentowane zostały postępy prac remontowych w realizowanych w ramach przebudowy Oddziału Ginekologiczno-Położniczego oraz Neonatologii i Patologii Noworodka wraz z zespołem porodowym. Inwestycje finansuje Samorząd Województwa Łódzkiego poprzez Inwestycje Medyczne Łódzkiego Sp. z o.o. Wartość zadania wynosi ponad 7,5 mln zł. Pierwsze pacjentki będą mogły korzystać z nowej infrastruktury już wiosną 2018 roku.