Podarunki dla dzieci z okazji Świat Wielkanocnych

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych najmłodszych pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej Curie w Zgierzu odwiedził Pan Dariusz Klimczak Wicemarszałek Województwa Łódzkiego, który wręczył dzieciom drobne upominki. Prezenty, które dzieci otrzymały sprawiły im wiele radości. Serdecznie życzymy mamom aby ich pociechy szybko wracały do zdrowia.

Bardzo nas cieszy zwiększająca się liczba urodzeń dzieci w naszym Szpitalu. To wszystko dzięki nowo wyremontowanym Oddziałom Ginekologii i Neonatologii, które są jednymi z najnowocześniejszych w województwie łódzkim. Przyszłe mamy mają zarówno profesjonalną opiekę medyczną jak i komfortowe warunki pobytu na Oddziałach, w których ich pociechy przychodzą na świat.

Swoją obecnością również zaszczyciła nas Pani Agnieszka Hanajczyk Poseł na Sejm RP oraz Pani Małgorzata Rosołowska – Pomorska Prezes Zgierskiego Oddziału Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej wraz z Panem Ryszardem Glińskim, którzy przy okazji wręczenia świątecznych upominków nowonarodzonym dzieciom, wizytowali świeżo wyremontowany Oddział Ginekologiczno-Położniczy oraz Oddział Neonatologii i Patologii Noworodka.

Trzeba przyznać że na naszych gościach nowoczesne oddziały zrobiły bardzo pozytywne wrażenie. Przy tej okazji w imieniu własnym i naszych pacjentek jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wykazaną determinacje przy realizacji inwestycji.