Wyróżnienie dla Szpitala w plebiscycie Hipokrates Ziemi Łódzkiej

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu został zgłoszony przez pacjentów Szpitala do udziału w plebiscycie Hipokrates Ziemi Łódzkiej w kategorii placówka medyczna w powiecie zgierskim. Dyrekcja Szpitala chce serdecznie podziękować wszystkim pacjentom,  którzy przyczynili się do zajęcia przez nasz Szpital I miejsca w tak prestiżowym  plebiscycie. To wszystko niewątpliwie doprowadziło do nagrodzenia najbardziej przyjaznej placówki służby zdrowia w powiecie zgierskim jakim jest Szpital w Zgierzu.

W plebiscycie wzięli udział również zgłoszeni przez swoich pacjentów, lekarze Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu, którzy niewątpliwie zasłużyli na to wyjątkowe wyróżnienie. Na etapie wojewódzkim w kategorii Ginekolog Roku -dr n. med. Arkadiusz Papis zajął - 3 miejsce.  W kategorii Lekarz Roku - dr Oktawian Walenda zajął – 7 miejsce. Do konkursu zgłoszono osoby, które w stosunku do pacjenta wykazują się wyjątkową empatią, wrażliwością, życzliwością a także takie, które podziwiane są przez pacjentów za ponad przeciętną wiedzę oraz umiejętności.

W imieniu Szpitala oraz Lekarzy biorących udział w plebiscycie serdecznie dziękuję pacjentom za oddane głosy oraz zaufanie, którym Nas obdarzacie każdego dnia.