BIP
BIP

Aktualności

23

LIS 2017

Umowy na programy lekowe

Autor: WSS

Od pierwszego października pacjenci Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu mogą korzystać z programów lekowych na Oddziale Gastroenterolgicznym. Od 1 grudnia br. zacznie obowiązywać umowa na programy lekowe na oddziale neurologii.1(...)

Czytaj więcej

23

LIS 2017

Wygrana konkursu na fizjoterapię ambulatoryjną

Autor: WSS

Po raz kolejny walczyliśmy o dostęp do świadczeń z zakresu fizjoterapii ambulatoryjnej i udało się. Piątkowe rozstrzygnięcie komisji ŁOW NFZ mówi jedno od 1go grudnia br. mamy więcej pieniędzy. Zapraszamy wszystkich pacjentów, do nas,do Szpitala Wojewódzkiego z Zgierzu(...)

Czytaj więcej

23

LIS 2017

Hipokrates Ziemi Łódzkiej

Autor: WSS

Trwa II edycja plebiscytu Hipokrates Ziemi Łódzkiej.Po raz kolejny nasi pacjenci mogą uhonorować najbardziej cenionych lekarzy, pielęgniarki, położne, a także najlepsze, zdaniem pacjentów, placówki medyczne. I etap głosowania rozpoczął się 10 listopada i potrwa do 1 grudnia(...)

Czytaj więcej

22

PAź 2017

7 milionów złotych na remont SOR

Autor: WSS

Na przebudowę oddziału, ze środków unijnych, trafi 6 mln zł. Prace ruszą w przyszłym roku. Łącznie remont i przebudowa SORu w zgierskim Szpitalu im. Marii SkłodowskiejCurie będzie kosztować siedem i pół miliona złotych(...)

Czytaj więcej