50 drzew upiększyło teren szpitala‼

Kilkadziesiąt dorodnych świerków, dębów oraz lip, które otrzymaliśmy z Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego w ramach akcji „100 tysięcy drzew na 100-lecie województwa”, posadzonych zostało na terenie Szpitala. Pozostały nam jeszcze 4 świerki, które dziś sadziliśmy wspólnie z Zbigniew Linkowski Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa ŁódzkiegoRafał Antczak Członek Rady Społecznej Przedstawiciel Wojewody Łódzkiego oraz Katarzyna Łebedowska Członek Zarządu Powiatu Zgierskiego. Świerki są symbolem zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Ozdobiono je pięknymi światełkami, dzięki czemu pacjenci będą mogli poczuć magię Świąt i rodzinną atmosferę w czasie tak ciężkiego okresu w życiu człowieka jakim jest choroba i pobyt w Szpitalu.