Szpital włącza się w obchody Światowego Dnia Wcześniaka.

W niedzielę 17 listopada nasz Oddział Neonatologii i Patologii Noworodka rozbłyśnie na fioletowo, ponieważ jest on kolorem obchodów. Jak co roku wywieszone zostaną fioletowe skarpetki z których co 10 będzie mniejsza. Ma to symbolizować ilość wcześniaków jaka rodzi się na świecie. Ponieważ co 10 urodzone dziecko jest właśnie wcześniakiem.
Dbając o nasze cudne, kruche maleństwa Szpital zapewnia rodzicom uczestniczenie w opiece nad dzieckiem już od pierwszych chwil życia. Jednym z takich sposobów w Naszym Szpitalu jest tzw metoda "kangurowania".To nieprzerwany kontakt matki z dzieckiem lub ojca z dzieckiem.
Codziennie widzimy tę siłę, którą nie do końca potrafimy nazwać, a czasem nawet zrozumieć. Wiemy jedno,nasze wcześniaki są lepszymi fajterami niż nie jeden dorosły.‼

Nasz szpital posiada wspaniały i doświadczony zespół oraz nowoczesny sprzęt, który pozwala leczyć wcześniaki na najwyższym poziomie.

‼️Z okazji Święta Wcześniaka przygotowaliśmy drobne upominki dla naszych Maluchów. ‼️