Egzaminy specjalistyczne dla kadry młodych lekarzy

Z dumą pragniemy poinformować, iż w dniu 26 marca 2018r. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu stał się stolicą specjalizacji z zakresu Ginekologii i Położnictwa. Swoją obecnością zaszczycił nas Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Czajkowski  Krajowy Konsultant w Dziedzinie Położnictwa i Ginekologii oraz wiele znamienitych osobowości ze świata medycyny. W tym dniu w Szpitalu gościliśmy około 50 profesorów, którzy jednocześnie pracowali w 7 komisjach egzaminacyjnych. Gościliśmy 60 młodych lekarzy z całej Polski, którzy wraz ze swoimi promotorami przystąpili do egzaminu. Wszyscy egzamin zdali. Sam fakt zorganizowania w naszej placówce tak prestiżowego wydarzenia, stanowi niewątpliwie wielkie wyróżnienie dla Szpitala.