‼4 lutego - Światowy Dzień Walki z Rakiem‼

Z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem wyrażamy symbolicznie swoją solidarność z pacjentami onkologicznymi, ale pamiętajmy również aby zadbać o swoje zdrowie i wykonywać badania profilaktyczne, które mogą uratować Twoje życie‼. Promuje ŁódzkieŁódzkie.pl

Już od 5 lutego do 7 lutego w naszym Szpitalu w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej dla pierwszych 20 osób oznaczone zostaną bezpłatne badania markerów nowotworowych, a kolejne 30 osób wykonają badania za 50% ceny:
• Ca 125 - raka jajnika
• PSA - gruczoł krokowy.
• Ca 19-9 – żołądek, trzustka

Możecie Państwo liczyć na profesjonalną i przyjazną obsługę, która doradzi oraz udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania Mariola Malinowska. Pracujemy na sprzęcie diagnostycznym najwyższej klasy. Oferujemy szeroki panel badań laboratoryjnych, umożliwiających m.in. diagnostykę niedokrwistości, chorób autoimmunologicznych, nowotworów, zakażeń bakteryjnych i wirusowych.

Nasze Laboratorium posiada świadectwa Centralnego Ośrodka Badań Jakości w zakresie diagnostyki laboratoryjnej oraz diagnostyki mikrobiologicznej.
Krew do badań będzie można oddać w Puncie Pobrań dla Pacjentów komercyjnych mieszczącym się Przychodni Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej pok. nr 5* w godzinach od 9.00-12.00.
Zapisy na badania odbywają się pod numerem telefonu 728-496-461
‼Zachęcamy do badań‼