Budżet Obywatelski „ŁÓDZKIE NA PLUS na 2023 ROK”

!Drodzy Mieszkańcy Powiatu Zgierskiego!

Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu na projekt pt. "Skuteczna rehabilitacja drogą do sprawności " w ramach Budżetu Obywatelskiego „ŁÓDZKIE NA PLUS na 2023 ROK”

"ZŁOTA ZASADA" - swój głos mogą oddać osoby, które ukończyły lat 18 oraz osoby, które mieszkają na terenie powiatu zgierskiego.

Celem projektu jest podniesienie jakości usług rehabilitacyjnych dla pacjentów Ośrodka Rehabilitacji Dziennej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu oraz poprawa zdrowia mieszkańców powiatu zgierskiego. Niezwykle istotnym jest prowadzenie kompleksowych świadczeń rehabilitacyjnych przez wykwalifikowany personel fizjoterapeutyczny, a usprawnienie świadczonych usług daje zwiększoną szansę pacjentom na maksymalnie szybki powrót utraconych przez chorobę funkcji narządu ruchu. Wyposażenie ośrodka rehabilitacji w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny może znacznie ten proces przyspieszyć. Zapotrzebowanie mieszkańców powiatu zgierskiego na świadczenia rehabilitacyjne wykazuje w obecnych czasach tendencję wzrostową, dlatego konieczne jest zwiększenie efektywności dotychczasowej bazy rehabilitacyjnej w powiecie.

Obecnie personel pracuje na wysłużonym sprzęcie, a dzięki zakupieniu nowoczesnych urządzeń stopień zadowolenia i satysfakcji pacjentów uległby znacznej poprawie. Szczegółowy opis dotyczący projektu zadania, który również możecie zobaczyć na stronie bo@lodzkie.pl kod zadania: EZG06

!! ZACHĘCAMY DO ZAGŁOSOWANIA NA PROJEKT EZG06 !!

Zmieniamy się dla Was...

Poniżej znajdziecie Państwo link pod którym, można pobrać kartę do głosowania - BO

KARTA DO GŁOSOWANIA