‼Dziś jesteśmy z pacjentami z Neurochirurgii I Urologii‼

Wiemy, że w każdym człowieku drzemie ukryte pragnienie niesienia pomocy innym. Nasza akcja „Podaruj świąteczną radość”, odkryła jak można ją realizować i być bezinteresownym darczyńcą w przekazywaniu świątecznego uśmiechu.
Aby akcja, którą stworzyliśmy wspólnie z Piotr AdamczykAgnieszka JóźwikMilosz DobrogowskiPromuje ŁódzkieŁódzkie.pl mogła się odbywać, niezbędna jest pomoc dobroczyńców, czyli osób, które wspierają naszą akcję.
Dziś radość świątecznego obdarowywania zagościła również na Oddziale Neurochirurgii i Urologii razem z Piotrem Komuńskim, Anna Katarzyna Nolbrzak, Michał Szlaga i Małgorzatą Tomaszewską w ramach współpracy z Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego
Jak podkreśliła dziś Dyrektor NIST Iwona Małgorzata Wieczorek cytując słowa Jana Pawła II „ Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.