BIP
BIP

Aktualność

Kolejna dobra wiadomość!!!

Kolejna dobra wiadomość!!!

Dodano: , autor: WSS

W dniu dzisiejszym została ogłoszona lista projektów wybranych do dofinansowania w ramach konkursu dotyczącego technologii informacyjno-komunikacyjnych w zakresie projektów : Rozwój e-zdrowia z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.
Wartość projektu „Modernizacja i zakup sprzętu, systemów informatycznych i oprogramowania w celu dostosowania WSS w Zgierzu do wymogów prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej” opiewa na 1.586.844,00 zł. Przyznane dofinansowanie to ponad milion złotych
Projekt stanowi odpowiedź na potrzeby będące następstwem zmian zachodzących w zakresie dostępu do elektronicznych usług w zakresie ochrony zdrowia, zarówno w obszarze stricte medycznym jak i administracyjnym. Zwiększenie i upowszechnienie oferty elektronicznych usług z zakresu e-zdrowia staje się w dobie rozwoju Internetu, coraz powszechniejszym, wręcz nieodzownym elementem działalności placówek ochrony zdrowia. Dlatego bardzo cieszymy się, że nasz projekt znalazł się na liście projektów wybranych do dofinansowania. Z radością pozostaje nam czekać na podpisanie umowy.