Kolejni goście w Naszym szpitalu

Tak jak obiecaliśmy, już od godziny 9.30 pierwsze prezenty trafiły do naszych seniorów.
Jest nam niezmiernie miło, że kolejni samorządowcy włączają się do naszej akcji „Podaruj świąteczną radość”.

Ta akcja łączy, dzieje się w niej dobro.

Bogdan Jarota Starosta Zgierski, Katarzyna Łebedowska Członek Zarządu Powiatu Zgierskiego Powiat Zgierski, w imieniu Witold Kosmowski Burmistrza Strykowa, Tamara Apolonia Barańska-Kiemaczyńska oraz Aneta Jędrzejczak Gmina StrykówAgnieszka Jóźwik i Milosz Dobrogowski przekazali paczki pacjentom przebywającym na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, Oddziale Kardiologii oraz Nefrologii. Pojechaliśmy też z wizytą do naszych pacjentów spoza terenu naszego szpitala na Oddział Chorób Wewnętrznych oraz Pododdział Geriatrii mieszczących się w Zgierzu przy ul. Struga 2/4.

Dziś naszym seniorom przekazaliśmy 120 wielkich serc.

Cieszymy się, że znowu po raz kolejny nie zawiedliście nas i przyłączyliście się do naszej akcji, dając naszym pacjentom nadzieję na przeżycie pięknych Świąt Bożego Narodzenia. Łódzkie.plPromuje Łódzkie.