‼Podpisanie umowy w ramach projektu dotyczącego wprowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej w Naszym Szpitalu‼

W dniu 22 stycznia 2020r. doszło do zawarcia umowy pomiędzy Województwem Łódzkim reprezentowanym przez Piotr Adamczyk Wicemarszałkiem Województwa Łódzkiego, Zbigniew Ziemba Wicemarszałkiem Województwa Łódzkiego a Agnieszka Jóźwik Dyrektorem WSS w Zgierzu dotyczącej wprowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.

Przewidywany koszt inwestycji to około 1.6 miliona złotych, z czego dofinansowanie z Unii Europejskiej to ponad 1 milion złotych. Łódzkie.plPromuje Łódzkie.

Na wprowadzeniu Elektronicznej Dokumentacji Medycznej zyskają przede wszystkim pacjenci, dla których dostęp do własnej dokumentacji medycznej odbywać się będzie za jednym „kliknięciem”. Pacjenci będą informowani za pomocą SMS/e-mail o terminie wizyty lekarskiej lub wyznaczonego badania, a elektroniczny przekaz dokumentacji medycznej pacjenta innej placówce w procesie kontynuacji leczenia będzie ułatwiony.

Rozpoczęcie zmian planujemy od II kwartału 2020r.