Zakończenie I etapu inwestycji Oddziału Ginekologii i Położnictwa.

Dodano: , autor: WSS , Oddział Neonatologii i Patologii Noworodka

W dniu 2 marca w Szpitalu miała miejsce konferencja prasowa z udziałem Marszałka Województwa Łódzkiego – Witolda Stępnia, radnej Sejmiku Województwa Łódzkiego – Ilony Rafalskiej oraz przedstawicieli spółki Inwestycje Medyczne Łódzkiego Sp. z o.o. Podsumowano zakończenie I etapu prac inwestycji, zrealizowana została część mieszcząca się w pawilonie „F” tj. Położnictwo i neonatologia, patologia noworodka oraz zespół porodowy.

W najbliższych dniach zaplanowane jest uruchomienie oddziału i rozpoczęcie przyjęć  pacjentek do nowo wyremontowanych i doposażonych pomieszczeń, które są niewątpliwie jednymi z najnowocześniejszych wśród placówek w województwie łódzkim. Przyszłe mamy z wielką niecierpliwością wyczekują zakończenia inwestycji, która poprawi warunki ich pobytu na oddziałach. Kompleksowo wyremontowane oddziały wraz z wykwalifikowaną kadrą medyczną zapewnią zarówno kobietom rodzącym jak i pozostałym pacjentkom przebywającym na oddziałach bezpieczeństwo jak i komfort pobytu w Szpitalu.