XXVI Finał WOŚP i II edycja Jeżobiegu

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej Curie w Zgierzu jako główny beneficjent Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszym mieście, otrzymał na przestrzeni lat sprzęt medyczny o wartości 1.076.926 zł. W dniu XXVI Finału WOŚP i II edycji Jeżobiegu nie mogło nas zabraknąć. Zasada Jeżobiegu jest prosta im więcej okrążeń wokół stawu w Parku Miejskim w Zgierzu tym więcej zapłaci sponsor. W tym roku właśnie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie był sponsorem okrążeń. Dodatkowo nasi pracownicy dołączyli do akcji i dzielnie walczyli o każdą złotówkę. Wystartowało 176 zawodników z całego województwa, którzy wybiegali 1529 zł oraz wrzucili do puszki 5691,19 zł wpisowego.