Przejdź do nawigacji strony Przejdź do treści strony

Nawigacja typu "okruszki chleba"

Aktualność

"Dostępna przestrzeń publiczna"

Dodano: , autor: WSS

Z przyjemnością informujemy, iż Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu w ramach Programu "Dostępna przestrzeń publiczna" otrzymał z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych dofinansowanie w wysokości 16 941,31 zł na zakup fotela ginekologicznego ze sterownikiem nożnym i ręcznym pilotem przewodowym, który poprawi obsługę pacjentów ze szczególnymi potrzebami oraz zwiększy zakres usług medycznych dla tych osób.

Dzięki zakupowi specjalistycznego fotela ginekologicznego zostanie usunięta bariera, z którą na co dzień muszą mierzyć się pacjentki z niepełnosprawnościami, ale także personel medyczny przy wykonywaniu podstawowej diagnostyki  kobiet.

Wykwalifikowany personel Oddziału Ginekologii, Położnictwa i Terapii Endoskopowej Szpitala świadczy najwyższej jakości usługi, a dzięki fotelowi ginekologicznemu jeszcze bardziej poprawi się poziom diagnostyki i leczenia osób z trudnościami ruchowymi. Dzięki odpowiedniemu przebadaniu pacjentek możliwa będzie szybsza interwencja, a przez to skuteczniejsze leczenie.

Zakup nowego sprzętu medycznego trwale posłuży wszystkim pacjentkom , zwłaszcza z regionu województwa łódzkiego.