Uroczyste przekazanie gier edukacyjno-rozwojowych dla Oddziału Pediatrii

W dniu 19 lutego 2019r. w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu obyło się oficjalne przekazanie gier edukacyjno – rozwojowych przez Starostę Zgierskiego, dla dzieci przebywających na Oddziale Pediatrii. Mali pacjenci będą mogli korzystać z kolorowej świetlicy pełnej gier i zabawek. Niewątpliwie przekazane gry będą zachęcały oraz mobilizowały naszych małych pacjentów do zabawy poprzez naukę w utworzonym kąciku „Gramy z Powiatem Zgierskim.” Będzie to kącik gdzie dzieci będą przebywały ze swoimi rodzicami, opiekunami, bawiąc się oraz spędzając czas pomiędzy zabiegami. To bardzo ważne, żeby nasi najmłodsi mogli oderwać się od chorób i smutku. Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia serdecznie dziękujemy.