Uroczyste przekazanie środków finansowych z X edycji Balu Charytatywnego Czerwonej Róży

W dniu 25 czerwca 2018r., w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgierzu, swoją obecnością zaszczyciła Nas Pani Poseł Agnieszka Hanajczyk, która przekazała na ręce Dyrekcji Szpitala środki finansowe, zebrane podczas X edycji Balu Charytatywnego Czerwonej Róży.
W imieniu własnym, pracowników Szpitala oraz pacjentów serdecznie dziękujemy Pani Poseł oraz uczestnikom Balu za zaangażowanie i wspieranie działań w dążeniu do sukcesywnego rozwoju Szpitala.
Kolejne wsparcie finansowe, jest niewątpliwie dużym sukcesem i kolejnym krokiem w realizacji założonych planów inwestycyjnych.